Cursustijden najaar 2018
(Overzicht is niet op alle smartphones goed te zien. Downoad dan de PDF)

 

Sectie

Nivo

Groep Dag

Tijd             Instructeur

Start datum

Aantal cursisten

BEH

Beginners Agility

01

Wo

19:30 -

20:15 Jet van der Weiden

wo 29 aug

6

BEH

Beginners Agility

02

Do

19:30 -

20:15 Ruud Wilmsen Ariena van de Veen

do 30 aug

7

BEH

Gevorderden Agility

01

Do

20:30 -

21:15 Ruud Wilmsen Ariena van de Veen

do 30 aug

5

BEH

Clubdiploma Agility

01

Wo

19:30 -

20:15 Anneke Mol

wo 29 aug

6

BEH

Recreanten Agility

01

Di

19:30 -

20:15 Henk Simon

di 28 aug

8

BEH

Recreanten Agility

02

Wo

20:30 -

21:15 Jet van der Weiden

wo 29 aug

8

BEH

Recreanten Agility

03

Wo

20:30 -

21:15 Anneke Mol

wo 29 aug

8

BEH

Recreanten Agility

04

Za

09:30 -

10:15 Karl Draaijer

za 01 sep

6

BEH

wedstrijdgroep Agility

01

Di

19:30 -

20:15 Anneke Mol Jet van der Weiden

di 28 aug

5

BEH

wedstrijdgroep Agility

02

Di

20:30 -

21:15 Jet van der Weiden

Anneke Mol

di 28 aug

5

BEH

wedstrijdgroep Agility

03

Do

20:30 -

21:15 Henk Simon

do 30 aug

7

BEH

pré wedstrijdgroep Ag

01

Do

19:30 -

20:15 Henk Simon

do 30 aug

7

GG

Obedience & fun topk

01

Ma

20:15 -

21:00 Gré Hooymeijer

ma 27 aug

7

GG

Obedience & fun topk

02

Di

18:15 -

19:00 Gré Hooymeijer

di 28 aug

6

GG

Obedience sport & fu

01

Di

19:30 -

20:15 Annemieke Saiboo

Ester v.d. Beek

di 28 aug

8

GG

Obedience sport & fu

02

Di

20:30 -

21:15 Annemieke Saiboo

di 28 aug

8

GG

Obedience sport & fu

03

Wo

19:15 -

20:00 Annemieke Saiboo

wo 29 aug

8

GG

Obedience sport & fu

04

Vr

19:00 -

19:45 Annemieke Dolron-

vr 31 aug

8

GG

Obedience sport & fu

05

Vr

20:00 -

20:45 Annemieke Dolron-

vr 31 aug

6

GG

Obedience & fun (gev

01

Vr

18:00 -

18:45 Ada van Beekhoven

vr 31 aug

5

GG

Obedience & fun (gev

02

Wo

20:30 -

21:15 Annemieke Saiboo

wo 29 aug

6

GG

Obedience & fun Plus

01

Vr

20:30 -

21:15 Ada van Beekhoven

vr 31 aug

3

GG

Obedience & fun Plus

02

Za

10:45 -

11:30 Ingrid Klinkhamer

za 01 sep

5

GG

Obedience & fun Plus

03

Vr

19:15 -

20:00 Ada van Beekhoven

vr 31 aug

6

GG

Obedience & fun Plus

04

Za

09:30 -

10:15 Ingrid Klinkhamer

za 01 sep

4

GH

pubercursus

01

Wo

19:15 -

20:00 Annemieke Saiboo

wo 10 jan

 

GH

pubercursus

02

Wo

20:15 -

21:00 Annemieke Saiboo

wo 10 jan

 

GH

pubercursus

03

Wo

20:15 -

21:00 Lindsay Evers

wo 24 jan

 

GH

pubercursus

04

Di

20:15 -

21:00 Lenny Muhlenbaumer

Ester v.d. Beek

di 13 feb

 

GH

pubercursus

05

Vr

20:15 -

21:00 Lenny Muhlenbaumer

vr 23 feb

 

GH

pubercursus

06

Do

19:00 -

19:45 Sifra Koops

do 01 mrt

 

GH

pubercursus

07

Za

10:45 -

11:00 Lenny Muhlenbaumer

za 03 mrt

 

GH

pubercursus

08

Di

18:15 -

19:00 Annemieke Dolron-

di 06 mrt

 

GH

pubercursus

09

Di

20:15 -

21:00 Ester v.d. Beek

di 17 apr

 

GH

pubercursus

10

Di

19:00 -

19:45 Anneke Heimen-

Gré Hooymeijer

di 08 mei

 

GH

pubercursus

11

Wo

19:00 -

19:45 Annemieke Dolron-

wo 30 mei

 

GH

pubercursus

12

Di

20:15 -

21:00 Anneke Heimen-

di 04 sep

6

GH

pubercursus

13

Di

20:30 -

21:15 Ester v.d. Beek

di 04 sep

6

GH

pubercursus

14

Vr

19:00 -

19:45 Lisette v.d. Wetering

vr 07 sep

6

GH

pubercursus

15

Vr

20:00 -

20:45 Lisette v.d. Wetering

vr 07 sep

6

GH           Puppy les                          01     Di          19:00 - 19:45 Anneke Heimen-                 di 23 jan

                 

 

Sectie

Nivo

Groep Dag

Tijd             Instructeur

Start datum

Examen

Aantal cursisten

GH

Puppy les

02

Di

20:15 -

21:00 Anneke Heimen-

di 23 jan

 

 

GH

Puppy les

03

Di

19:00 -

19:45 Gré Hooymeijer

Ester v.d. Beek

di 30 jan

 

 

GH

Puppy les

04

Vr

19:00 -

19:45 Lenny Muhlenbaumer

vr 16 feb

 

 

GH

Puppy les

05

Za

10:30 -

11:15 Sifra Koops

Gré Hooymeijer

za 03 mrt

 

 

GH

Puppy les

06

Di

19:00 -

19:45 Lenny Muhlenbaumer

di 13 mrt

 

 

GH

Puppy les

07

Za

09:30 -

10:15 Lenny Muhlenbaumer

za 17 mrt

 

 

GH

Puppy les

08

Di

18:00 -

18:45 Lenny Muhlenbaumer

wo 04 apr

 

 

GH

Puppy les

09

Di

19:00 -

19:45 Ester v.d. Beek

di 17 apr

 

 

GH

Puppy les

10

Di

20:15 -

21:00 Anneke Heimen-

di 08 mei

 

1

GH

Puppy les

11

Ma

19:00 -

19:45 Anita Kiers

Yolanda Buurman

ma 28 mei

 

6

GH

Puppy les

12

Di

20:15 -

21:00 Anita Kiers

Yolanda Buurman

di 05 jun

 

7

GH

Puppy les

13

Za

09:30 -

10:15 Petra Halma

za 23 jun

 

3

GH

Puppy les

14

Za

10:30 -

11:15 Petra Halma

za 14 jul

 

7

GH

Puppy les

15

Wo

18:00 -

18:45 Lenny Muhlenbaumer

wo 01 aug

 

4

GH

Puppy les

16

Wo

19:15 -

20:00 Lindsay Evers

wo 29 aug

 

6

GH

Puppy les

17

Vr

18:00 -

18:45 Annemieke Dolron-

vr 07 sep

 

6

GH

Puppy les

18

Do

19:00 -

19:45 Lenny Muhlenbaumer

do 06 sep

 

6

GH

Puppy les

19

Do

18:00 -

18:45 Lenny Muhlenbaumer

do 27 sep

 

6

GH

Puppy les

26

Wo

19:15 -

20:00 Lindsay Evers

wo 13 dec

 

 

HOO

Hoopers

01

Ma

18:30 -

19:15 Frans Zanders

ma 27 aug

 

3

HOO

Hoopers club

01

Ma

20:15 -

21:00 Frans Zanders

ma 27 aug

 

3

HOO

Hoopers Recreanten

01

Ma

19:15 -

20:00 Frans Zanders

ma 27 aug

 

5

HOO

gevorderden

01

Ma

18:30 -

19:15 Frans Zanders

ma 27 aug

 

2

HOO

gevorderden

02

Ma

20:15 -

21:00 Frans Zanders

ma 27 aug

 

2

TRE

recreanten

01

Ma

20:15 -

21:00 Ingrid Ruijgrok

Fabina Mos-Boer

ma 27 aug

 

5

TRE

Treibball

01

Ma

19:15 -

20:00 Ingrid Ruijgrok

Fabina Mos-Boer

ma 27 aug

 

4

                   

 

sterkliniek

hondenhobby

Ga naar boven